Домашні продукти - напряму

(096)046-85-40 (Допомога в користуванні)

E-mail: 24tovagro@gmail.com

Як заробити з власного городу

Дата: 2019-11-15

Грядка Достаток з власної праці та щедрий стіл в нашій крові.

Історично склалось та й ні для кого не секрет, що український селянин є найбільш працьовитим господарником. Це завжди викликало заздрість у західних народів та кісткою в горлі й дотепер для східного "брата". Звичка з дитинства працювати на землі, прокидатись зі сходом сонця, постійно дбати про добробут родини, - назавжди розмішало нашу кров у жилах. І, навіть, зараз у селі ми час від часу чуєм як люди обробляють землю не для прибутку, а так : "Щоб інші не казали, що ледарі!" І ця природна, притаманна українцям здатність до самодостатку забезпечувала с/г товарами весь Радянський Союз (правда, завдяки репресивно-колективізаційним заходам) та більшу частину Європи.

Навіть в депресивні роки сільський український житель годував місто.

З років незалежності України та з розпадом колективних сільськогосподарських організацій (колгоспів) ніхто на законодавчому чи будь-якому управлінському рівні не оцінив і, тим більше , не використав безмежний потенціал села. Селяни жили своїм життям, вели домашнє господарство і в кризові 90-ті, і в більш заможні, але не менш депресивні 2000-ні. Здатність об'єднуватись задля вирішення спільних проблем та самодостатній спосіб життя заставляли разом вигадувати механізми реалізації с/г товарів з власного городу на оптових базах у великих містах (найкраще, мабуть, в Одесі), що приносило певний прибуток після вирахування затрат на оренду вантажного авто та інші супутні потреби. Часто виникали труднощі в місцях збуту через різного типу "діловарів", більше всього пов'язаних з криміналом чи місцевими полуміліцейськими недобросовісними організаціями. З фермерством ситуація була така ж.

Заможний сільський господарник - рушій правильної децентралізації та економічної незалежності сільської громади.

Лиш з 2015 року почались перші кроки з реформування місцевого самоврядування - об'єднання громад (так званої децентралізації). Але успішне реформування сільських громад можливе при наявності структурних обов'язкових елементів громади - звичайного сільського, заможного жителя. Тобто, сільський успішний господарник - запорука вільних самодостатніх громад з власним бюджетом для своїх потреб (ремонт доріг, лікарень і т.д.).

Успіх та фінансова незалежність кожного селянина лише у власних руках.

Тому в цій статті ми даємо декілька порад, як можна заробляти з продажу товарів власного господарства, отримувати прибуток за свою працю як сезонного так і постійного характеру:

  • Вирощуйте лише якісну продукцію! Найголовніше - це якість товару! Тут роз'яснення зайві, адже ніхто не купуватиме скажімо, картоплю, якщо вона буде неналежної якості обо куплять тільки один раз. Важливо дотримуватись технологій вирощування, екології середовища, грунту, застосування правильних, бажано органічних добрив, вирощувати затребувані, частовживані сорти с/г культур та й просто працювати "на совість", щоб кожен покупець бажав довгих років життя людині, що виростила цей врожай.
  • Використання теплиць - значно розширить Ваші можливості на цілий рік.
  • Презентація товару. Що це і навіщо потрібно? Тут варто трішки зупинитись, адже це новий напрямок для сільського жителя, який обов'язково потрібно засвоїти чи запозичити з правил ведення бізнесу, якщо дозволите це так назвати. Коли Ви виростили на власній (чи орендованій) земельнвй ділянці відмінної якості товар (по іншому й бути не може, так як ми цже засвоїли першу пораду про якість) то не факт, що Вам легко вдасться його продати, навіть, якщо саме цей с/г товар має шалений попит. Тут є декілька причин:

а) про Ваш товар ніхто не знає;

б) якщо Ви даєте оголошення на популярному сайті оголошень, то більше всього до Вас приїде перекуп (тільки за великими партіями), що завжди диктуватиме свої умови (ціну), щоб менше витрачати часу на поїздки і відразу побільше заробити при препродажу.

Вихід з цієї ситуації - подавати оголошення на безкоштовних сайтах для продажу товарів з власного городу, де не має посередників , де Ви напряму чи по телефону зможете домовитись з покупцем (власником торгової точки зі столиці, напр.).

Навчіться презентувати Ваш продукт! В оголошенні бажано якнайкраще описати властивості Вашого товару (додати якісне, реальне фото), вказати, наприклад, про користь для людини вцілому (багато міських жителів уяви не мають, що вирощені на власній ділянці продукти мають багатенний склад вітамінів), вказати, сорт, ціну за кг.

  • Ніколи не бійтесь реалізовувати плоди Вашої праці. Коли Вас будуть переконувати , що ринок с/г продукції перенасичений, що імпорт з того ж Єгипту повністю замінює українсьий товар і по ціні, і по якості, - памятайте, - це лише хитрі аргументи перекупів для того щоб збити ціну.

Українські товари завжди мають велику превагу над імпортом, тому що:

  • Ваша с/г продукція вирощена з любов'ю, на власній, екологічно чистій , Богом даній землі.
  • В містах набирає шаленої популярності мода на здоровий спосіб життя , на здорове, повноцінне, збалансоване харчування.
  • Безліч продуктів з села не можливо замінити імпортом.

Шлях до заможного сільського життя завжди перед нами і не обов'язково його шукати, скажімо, в Польщі, виконуючи ту ж саму роботу, але не в себе вдома і на благо іноземних громадян.