Домашние продукты - напрямую

(096)046-85-40 (Помощь в пользовании)

E-mail: 24tovagro@gmail.com

Купуєм якісні овочі та фрукти

Дата: 2019-11-15

Натуральні продукти         Здоровий спосіб життя та правильне харчування стали  не тільки корисною нормою для сучасних поколінь , а й новим модним напрямком. На  актуальні питання , як збалансовано, з максимальною користю для організму харчуватись,  підбирати типи продуктів для вашого раціону ви знайдете відповіді у порадах  спеціалістів-дієтологів або ж самі в безмежних просторах мережі інтернет. Тому що їсти, в яких кількостях, коли по часу доби , дізнатись не складає труднощів, тим більше  всім відомо, що основна частина здорового меню становить фруктово-овочева група продуктів. Але ж де переважно купувати та правильно обирати овочі та фрукти? І тут знайти відповідь зможе, мабуть,  не  кожен. Ринок фруктів та овочів надзвичайно багатий , широкий асортимент та великий вибір щоденно зустрічають нас в мережах супермаркетів, маленьких крамницях,  на різних базарах і просто на стихійних розкладках біля входу в метро чи в інших багатолюдних місцях.

         Паралельно з торговими точками існують також, як державні так і на громадській основі, контролюючі органи , що мають захищати споживача , тобто нас з вами від ризиків купівлі неякісних продуктів та їх наслідків. Рекомендаціями, порадами, зауваженнями, експертними оцінками спеціалістів вказаних організацій засипано безліч популярних друкованих видань та топових сайтів. Більшість з них схиляють до купівлі цієї групи товарів в мережах великих супермаркетів, бо за їх твердженнями такі магазини піклуються про свою репутацію. І тут правда лиш в тім що мегапродавці  співпрацюють з кращими постачальниками, яких обирають за співвідношенням ціна-якість серед великих с/г виробників.

Отже, якщо мережа дорожить своїм ім’ям, там ви знайдете найоптимальніший варіант  продуктового кошика з овочами та  фруктами,вирощеними тільки ВЕЛИКИМ господарством.

Але як відомо багато не означає добре. Тому існує 100% -ва єдина думка, що найкорисніші овочі та фрукти, відповідно з власного саду та своєї грядки. Більшість з нас смакували, може й зараз є така можливість, справжні домашні продукти в дідусів, бабусь та інших рідних нам людей, беззаперечно цього не купити в найкращих магазинах.  І хоч такий варіант не всіх влаштує, бо не всі мають таку  рідню, чи не всі володіють навиками сільського господарства, але в пошуках корисних продуктів варто відштовхуватись саме від цього. Як же знайти справжню, домашню, якісну продукцію і не попастись на банальний обман? Адже багато мілких столичних торговців як наших та і з неслов’янським акцентом рідною мамою клянуться , що продають овочі та фрукти особисто вирощені (хоч і це, як виняток, може бути реальністю), але перепродають з великих оптових продуктових баз.

  Тому  є декілька порад:
 • Купуйте подалі від великих міст, а точніше оптових баз.
 • Краще особисто відвідати сільську місцевість та обрати товар особисто поспілкуватись з господарем,- це зменшить ваші ризики.
 • Якщо купуєте з сайтів оголошень, звертайте увагу на відвідуваність веб-сервісу , відгуки як про веб-ресурс так і про самого продавця.
 • Сайти мають бути тематичними, тобто представлена продукція повинна бути максимально спорідненою за походженням чи середовищем.
 • Ціна повинна бути оптимальною , як відомо дешево хороші товари не продають, але занадто дороге не завжди якісне, тому потрібно трохи орієнтуватись в ціновому діапазоні продукції , що вас цікавить.
 • Намагайтесь купувати овочі та фрукти по сезону, крім тепличних культур.
 • Вибирайте сорти , найкраще адаптовані для тієї місцевості.
 • Овочі та фрукти мають бути спілими.
 • Зрозуміло, що зіпсовані продукти принесуть менше користі чим економія  ваших коштів.
 • Справжній господар дорожить своєю працею.

   І не забувайте: будьте завжди ввічливими та доброзичливими! Гарного смаку та міцного здоров’я!