Дата: 2020-10-19

Навіщо розміщувати фотографії для кожної партії товару?

Кожен плід і партія ДОМАШНЬОГО товару має різний зовнішній вигляд , оскільки домашні продукти сильно відрізняються один від одного і не мають однакових розмірів, кольору і будь-яких пошкоджень.

Тому клієнт повинен оцінити В першу чергу за зовнішнім виглядом привабливість потрібного йому товару - і зрозуміти коммерескій він або домашній

Як за зовнішнім виглядом можна визначити натуральний товари?

В натуральних продуктах, що не оброблялися отрутохімікатами, є кілька загальних ознак, які можна визначити за зовнішнім виглядом:

- Немає однакових розмірів

- Нема однакових кольорів

- Наявність псування і дірочок залишених або бур'янами або Шкідниками.

Як при першому огляді продукту можна визначити його натуральність?

Натуральні продукти, не покриті консервантами і вирощені без використання величезного числа отрутохімікатів мають загальні ознаки:

- мають виражений енний Натуральний аромат

- Уже через два дні мають більш м'яку структуру На дотик

- Через кілька днів ті продукти які були трошки підгнилими будуть розводити мошкара

- Натуральні продукти мають хоч один з 10, але якісь зіпсовані і гнилість - це абсолютно нормально і є ВАЖЛИВИМ ознакою того, що продукт - дійсно натуральний

Як визначити Інсектициди в продукті:

Інсектициди - це Отрути, які витравлюють комах і шкідників. У них спільна ознака - повна відсутність будь-яких шкідників впливають на зовнішній вигляд і структуру овоча .

Наприклад:

- відсутність видимих ​​пошкоджень від комах на овочах і фруктах

- відсутність мошкари через два дні після того як овоч почав трішечки гнити

Все це може говорити про те, що в продукті великий вміст залишків пестицидів.

Які нітрати в продуктах можуть становити небезпеку?

Нітрати самі по собі містяться в будь-яких продуктах і натуральних і ненатуральних . Азот міститься в нітрати - це основа росту рослин і нашого організму . Тому самі по собі нітрати як солі - не є небезпекою. Небезпека виникає тоді, коли неорганічними нітратами зловживають-використовуючи їх в добривах, а потім при попаданні в наш організм вони перетворюються в нітрити , які вже в свою чергу - є особливо Токсичними.

Тому самі по собі нітратні добрива як солі не уявляють Ніякої небезпеки, якщо вони використані в нормальних кількостях, тому тільки органічні добрива не можуть містити передозування .

Тому нітрат-метри на наш погляд мало впливають на рівень екологічності продукту - найстрашніше - те, що є зараз в наших сучасних продуктах - це конкретні Отрути (пестициди), які вбивають і комах і рослин.