короткий огляд цін на картоплю

Дата: 2019-11-14

Огляд середніх цін на картоплю

  1. мережа магазинів 12.00-15.00 грн. за кг.
  2. Ринки і розкладки, поповнюють прилавки з оптових баз 18.00-20.00 грн. за кг.
  3. Дрібні приватні та фермерські господаства 8.00-10.00 грн. за кг

 limonka Ціни на картоплю в поточному році дивують наших співгромадян , згадати їм кінець статутному - початок червня 2019 року.

Вартість на ринках коливалася від 18 до 25 грн. Це більшою мірою пов'язано було з закінченням сезону, адже спродуваліся залишки торішніх урожаїв.

зараз , після свіжого збору цієї культури, ситуація дещо покращилася, ціна стабільна для сезону, тому що саме зараз її найбільше.

Але спрогнозувати і надалі стабільність важко через низькі показники врожайності картоплі в Україні. Загалом же? майже вся картопля в країні вирощується приватними домогосподарствами, що вже зараз (кінець 2019 г.) повідомляють про менший збір культури мало не в 2 рази .

Оптова закупівля у виробника зараз тримається близько 10 грн. за кг. - і це вдвічі більше за аналогічний період 2018 року.

Більшість експертів прогнозують , що вартість до кінця року не зміниться і буде коливатися 15-19 грн. за кг. на прилавках магазинів і ринках.

Найвищі ціни буде слід з приходом весни , коли виросте активність на ринку великих аграрних ПІДПРИЄМСВО, які майже завжди витримують паузу, закладаючи склади картоплею, отримуючи при цьому великий прибуток.

Взимку з українським картоплею конкурувати Білоруська і Єгипетська, що займе не більше 2% ринку цієї категорії.

Як бачимо цінової дапазон в столиці стимулювати до вирощування картоплі в 2020 році. Хороших урожаїв !!!