Купуємо якісні овочі та фрукти

Дата: 2020-10-05

 Здорове харчування Здоровий спосіб життя і правильне харчування стали не тільки корисною нормою для сучасних поколінь, а й новим модним напрямком. На актуальні питання, як збалансовано, з максимальною користю для організму харчуватися, підбирати типи продуктів для вашого раціону ви знайдете відповіді в радах фахівців-дієтологів або ж в безмежних просторах мережі інтернет. Тому що є, в яких кількостях, коли за часом доби, дізнатися не складає труднощів, тим більше всім відомо, що основна частина здорового меню складає фруктово-овочева група продуктів. Але де переважно купувати і правильно вибирати овочі та фрукти? і тут знайти відповідь зможе, мабуть, не кожен. Ринок фруктів і овочів надзвичайно багатий, широкий асортимент і великий вибір щодня зустрічають нас в мережах супермаркетів, малий Енька магазинах, на різних ринках і просто на стихійних розкладках біля входу в метро або в інших багатолюдних місцях.

Паралельно з торговими точками існують також, як державні так і на громадських засадах, контролюючі органи, повинні захищати споживача, тобто нас з вами від ризиків купівлі неякісних продуктів і їх наслідків. Рекомендаціями, порадами, зауваженнями, експертними оцінками фахівців зазначених організацій засипано безліч популярних друкованих видань і топових сайтів. Більшість схиляють до покупки цієї групи товарів в мережах великих супермаркетів, так за їхніми твердженнями такі магазини піклуються про свою репутацію. І тут правда лише в тому що мегапродавці співпрацюють з кращими постачальниками, яких вибирають за співвідношенням ціна-якість серед великих с/г виробників.

Отже, якщо мережа дорожить своїм ім'ям, там ви знайдете оптимальний варіант продуктового кошика з овочами і фруктами, вирощеними тільки великі господарства.

Але як відомо багато не означає добре. Тому існує 100% -ва єдина думка, що найкорисніші овочі і фрукти, відповідно до власного саду і своєї грядки. Більшість з нас пробували, може і зараз є така можливість, справжні домашні продукти в дідусів, бабусь та інших рідних нам людей, беззаперечно цього не купити в кращих магазинах. І хоча такий варіант не всіх влаштує, тому що не всі мають таку рідню, не всі володіють навичками сільського господарства, але в пошуках корисних продуктів слід відштовхуватися саме від цього. Як же знайти справжню, домашню, якісну продукцію і не потрапити в банальний обман? Адже багато дрібних столичних торговців як наших так і з неслов'янським акцентом рідною мамою клянуться, що продають овочі та фрукти особисто вирощені (хоча і це, як виняток, може бути реальністю), але перепродують з великих оптових продуктових баз.